Mail-WithCursors-icon

info@Offtabi.com

Map-2-icon

تهران، شهرک ولی عصر، خیابان ولد خانی، کوچه میلان ششم، پلاک 24، طبقه همکف

Mobile-Phone-icon

021-66236070
09223686935
09210388950

سوالات متداول کاربران

سوالاتی که از ما میپرسند

ثبت نام (ایجاد حساب کاربری) در وبسایت آفتابی (offtabi) موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی آفتابی (offtabi)به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، عضویت خود را لغو کنید.

برای خرید از سایت آفتابی (offtabi) ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتمادر زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان آفتابی (offtabi) بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

تیم پشتیبانی آفتابی (offtabi) در زمان ساعات اداری ( از ساعت 9 تا 17:30) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شما بوجود آمد برای ما پیغام (اس ام اس) بگذارید تا در اولین ساعات روز کاری بعد باشما تماس حاصل گردد (09190095503-09364786461) جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان آفتابی (offtabi) در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی آفتابی (offtabi) تماس بگیرید. (09190095503-09364786461) اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و الباقی وجه طی 24 ساعت مسترد خواهد شد و اگر کالای شما ارسال شده باشد می توانید پس از تحویل کالا، روش‌های بازگشت کالا را در سایت مطالعه و بر اساس آن اقدام نمایید.

خیر، پس از تایید نهایی سفارش، پیامکی از طرف آفتابی (offtabi) برای شما ارسال می گردد تا از آغاز روند خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، کارشناسان وب سایت آفتابی (offtabi) با شما تماس خواهند گرفت.

کافیست از قسمت تماس با ما با واحد پشتیبانی آفتابی (offtabi) تماس بگیرید.چنانچه این امکان وجود داشته باشد کارشناسان ما تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز شما بکار خواهند گرفت.

فقط در شهر تهران امکان پرداخت وجه هنگام تحویل کالا وجود دارد. این امکان فعلا برای سفارش های به مقصد شهرستان وجود ندارد.

بله، چنانچه می‌خواهید سفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به سایت آفتابی (offtabi) و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه به آدرس ذکرشده تحویل داده می شود. (در هنگام ثبت سفارش به گزینه مربوط به ارسال به آدرس دیگر برخورد خواهید کرد که شما می توانید آدرس دیگری را به غیر از آدرس خودتان در آن قسمت وارد نمایید.)

می‌بایست با تماس از طریق تلفن و یا ارسال پیامک، عدم حضورخود را اعلام کنید تا زمان بعدی مجددا هماهنگ شود. همچنین شما می توانید برای جلوگیری از برگشت کالا، زمان حضور خود را اعلام نمایید تا کالا در زمان مشخص برای شما ارسال شود.

می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک و یا بخش تماس با ما هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی آفتابی (offtabi) اطلاع دهید. بدیهی است آفتابی (offtabi) خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناس

واحد پشتیبانی آفتابی (offtabi) برای هماهنگی و زمانبندی بازگشت کالا و نحوه آن با شما تماس می گیرد. (روش های بازگشت کالا را مطالعه فرمایید)

اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد و یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت این موضوع را از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی آفتابی (offtabi) پیگیری نمایید تا هر چه سریعتر برای آن، اقدامات کافی و لازم انجام گیرد.

اطلاعات مربوط به ما

برای ارتباط با ما تماس بگیرید